Požičovňa lodí       Malý Dunaj       Morava       Hron       Mošonský Dunaj       Dunajské ramená       Dunaj
Telefón: 0907 714 007 e-mail: mail@pozicovnalodi.sk
 

Vodák se na řece potkává se spoustou typů, které rozmnožují jeho poznatky o životě. Vodák-nováček žasne, má dojem, že většina typů vůbec nepochází ze skutečného života, ale z vodácké veselohry. Později zjistí sám na sobě, že i on je daleko víc k popukání a jaksi barevnější, než si sám o sobě myslil. Voda mu strhla pečlivě upravený obal a dala vyniknout podstatě.


Zdeněk Šmíd - Proč bychom se netopili aneb vodácký prúvodce pro Ofélii

1013536

Firemné akcie

Chcete urobiť niečo pre svojich zamestnancov alebo kolegov? Splav je ideálny teambuilding a nenájdete lepší assesment center ako palubu lode. V každej lodi sedia dvaja - háčik a kormidelník, každý má svoju nezastupiteľnú rolu a sú odkázaní na vzájomnú spoluprácu, za chybu jedného pykajú obaja. Presne ako u Vás vo firme. Skúste vymeniť role, urobte z menežérov háčikov a z podriadených kormidelníkov, na vode si prežijú pocity druhej strany a možno lepšie pochopia svoje pracovné role. Zážitok je najsilnejšia skúsenosť.

Všetky ceny uvedené na našich stránkach sú ceny s DPH vzhľadom na to že väčšina našich zákazníkov sú jednotlivci alebo partie vodákov. Sme platcami DPH, takže do nákladov si započítate cenu nižšiu o 20% a uplatníte si odpočet DPH na základe faktúry, ktorú Vám vystavíme.

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, v spolupráci s našimi dodávateľmi pre Vás pripravíme firemný event na vode, presne podľa Vašich predstáv a želaní, vrátane dopravy, cateringu, ubytovacích služieb, prípadne ďalších outdoorových aktivít.