Požičovňa lodí       Malý Dunaj       Morava       Hron       Mošonský Dunaj       Dunajské ramená       Dunaj
Telefón: 0907 714 007 e-mail: mail@pozicovnalodi.sk
 

Novinky

Benátky Vogalonga 7.-9.6.2019
Už tradičný zájazd na unikátnu regatu bezmotorových plavidiel Vogalonga 2019, ktorej trasa vedie cez Benátky a benátsku lagúnu. Jediný krát v roku, kedy sa môžete na kajakoch alebo kanoe povoziť po benátskych kanáloch, čo v kombinácii s prehliadkou benátskych pamiatok a talianskou gastronómiou predstavuje dôvod, pre ktorý sa tam každoročne vraciame. Odchádzame v piatok ráno, podvečer sa ubytujeme v kempe na Lide, v sobotu strávime prehliadkou Benátok, samozrejme na kajakoch, v nedeľu sa zúčastníme regaty a po skončení odchádzame domov, kam sa vrátime v pondelok skoro ráno. Cena zájazdu je 199 € na osobu, zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu mikrobusom, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane, štartovné a sprievodcu. Prihlásiť sa môžete mailom na mail@pozicovnalodi.sk
Seakayaking Chorvátsko 9.-12.5.2019
Trojdňový zájazd do Chorvátska na ostrov Krk s odchodom vo štvrtok večer, 3 dni na kajakoch medzi ostrovmi Krk, Cres a Lopar, 2 večery v spoločnosti čerstvých rýb, morských príšer a chorvátskeho vína, návrat domov v nedeľu v noci. Pre tých, ktorí ešte neboli s kajakom na mori, a uvažujú o účasti na Vogalonge, môže byť tento zájazd ideálnou prípravou a zoznámením sa v kľude so všetkými nuansami morského kajakingu. Cena zájazdu je 179 € na osobu, zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu mikrobusom, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane a sprievodcu. Prihlásiť sa môžete mailom na mail@pozicovnalodi.sk
Deň Zeme - čistenie Malého Dunaja 27.4.2019
Ako sa už v našej požičovni stalo zvykom, aj tento rok oficiálne otvoríme vodácku sezónu splavom Malého Dunaja v úseku Tomášov - Eliášovce, spojeným s jeho čistením pri príležitosti Dňa Zeme. Kto má chuť priložit ruku k dielu, môže prísť v sobotu 27. apríla na 9:00 do Tomášova pod most. Zapožičanie a doprava vodáckeho výstroja pre túto akciu je tradične zdarma, v cieli bude účastnikov čakať okrem dobrého pocitu aj drobné občerstvenie. Vaše prihlášky posielajte mailom na mail@pozicovnalodi.sk s uvedením mena, počtu osôb a preferovaného typu lode.
Vodácke zájazdy v sezóne 2019
Priatelia, vodáci, dovoľte nám informovať Vás o ponuke zájazdov, ktoré sme si pre Vás pripravili na sezónu 2019.
Seakayaking Chorvátsko 27.-30.9.2018
Trojdňový zájazd do Chorvátska s odchodom vo štvrtok večer, 3 dni na kajakoch medzi ostrovmi národného parku Kornati, 2 večery v spoločnosti čerstvých rýb, morských príšer a chorvátskeho vína, návrat domov v nedeľu v noci. Pre tých, ktorí ešte neboli s kajakom na mori môže byť tento zájazd ideálnou prípravou a zoznámením sa v kľude so všetkými nuansami morského kajakingu. Cena zájazdu je 199 € (189 € pre účastníkov niektorého z našich predchádzajúcich zájazdov) na osobu , zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu mikrobusom, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane (možnosť priplatiť si za lôžko v chatke resp. izbe) a sprievodcu.
Bodrog 12.-16.9.2018
Leto si predĺžime ako každoročne na Bodrogu, ktorý splavíme od sútoku Latorice a Ondavy v Zemplíne až po maďarský Tokaj, po celej ceste budeme ochutnávať miestne gastronomické špeciality a predovšetkým jedinečné prírodné antidepresívum – Tokajské víno. Už tradične navštívime najväčšie a najlepšie Tokajské pivnice ako na slovenskej tak na maďarskej strane. Odchádzame už v stredu na noc, splavujeme vo štvrtok, piatok, sobotu a v nedeľu dopoludnia, domov sa vraciame v nedeľu neskoro večer. Vzhľadom na charakter rieky odporúčame kajak ale kanoisti sú rovnako vítaní. Cena zájazdu je 139 € na osobu (132 € pre účastníkov niektorého z našich predchádzajúcich zájazdov), zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu autobusom, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane (možnosť priplatiť si za lôžko v chatke resp. izbe) a sprievodcu. 
Sázava 17.-19.8.2018
Sázava bezpochyby patrí k najkrajším českým riekam. O Sázave a jej osadách písal Jaroslav Foglar a speivali Brontosauři. Poďte s nami na trojdňový splav na trase Stvořidla – Český Šternberk s návštevou legendárneho hradu v Českéhom Šternberku, ochutnávkou najlepších českých pív (vrátane návštevy remeselného pivovaru Kácov) a tradičnej českej kuchyne. Odchádzame v piatok ráno, domov sa vraciame v nedeľu večer. Cena zájazdu je teraz len 111 € na osobu (Pôvodne 119 €), zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu autobusom z Bratisalvy a späť, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane a sprievodcu. Pre účastníkov zájazdu sú k dispozícii kanoe, kajaky aj rafty. Prihlásiť sa môžete mailom na mail@pozicovnalodi.sk alebo telefonicky na 0907714007.
Orava 20.-22.7.2018
Už 20. júla odchádzame na trojdňový splav najkrajšej slovenskej rieky Oravy. Začíname  v Tvrdošíne, prvý deň splavujeme do Sedliackej Dubovej kde prespíme na futbalovom ihrisku. Druhý deň pokračujeme do Oravského podzámku, kde si dáme obed, prípadní záujemci môžu absolvovať aj prehliadku Oravského hradu. Po obede splavujeme do Gäceľa kde nocujeme v campe Tilia. Na tretí deň pokračujeme až na sútok s Váhom do Kraľovian. Pre účastníkov zájazdu sú k dispozícii kanoe, kajaky aj rafty. Cena zájazdu je 89 € na osobu, zahŕňa zapožičanie a dopravu vodáckeho výstroja, dopravu autobusom z Bratisalvy a späť, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane a sprievodcu.
Galéria
IMG1173 Splav Bodrogu2013163 20130804123328 Orava2013159
 
Kalendár akcií
 
Novinky
Benátky Vogalonga 7.-9.6.2019 Už tradičný zájazd na unikátnu regatu bezmotorových plavidiel Vogalonga 2019, ktorej trasa vedie...

Seakayaking Chorvátsko 9.-12.5.2019 Trojdňový zájazd do Chorvátska na ostrov Krk s odchodom vo štvrtok večer, 3...